· RSS 26.04.2024, 01:48

Головна » 2020 » Червень » 5 » ІНФОРМАЦІЯ
ІНФОРМАЦІЯ

про рішення конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади генерального директора КНП «Новоайдарська багатопрофільна лікарня»

04 червня 2020 року в смт. Новоайдар у малій залі засідань Новоайдарської районної ради Луганської області в 9.30 год. відбулося чергове засідання  конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади генерального директора КНП «Новоайдарська багатопрофільна лікарня».

На порядок денний вищезазначеної комісії були винесені наступні питання:

1. Заслуховування  конкурсної пропозиції кандидата на заміщення вакантної посади генерального директора КНП «Новоайдарська багатопрофільна лікарня» Новоайдарської районної ради.
  2. Визначення переможця конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора КНП «Новоайдарська багатопрофільна лікарня» Новоайдарської районної ради.

За результатами розгляду цих питань прийняті відповідні рішення щодо визначення ГРЕЧИШКІНА Дмитра Анатолійовича переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади   генерального директора КНП «Новоайдарська багатопрофільна лікарня».

Направлено подання голові Новоайдарської районної ради щодо призначення ГРЕЧИШКІНА Дмитра Анатолійовича на посаду генерального директора КНП «Новоайдарська багатопрофільна лікарня» Новоайдарської районної ради на сесії Новоайдарської районної ради шляхом укладання із ним контракту строком на 3 (три) роки.

Переглядів: 541 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0