· RSS 16.04.2024, 19:37

Головна » 2018 » Червень » 11 » 7 червня відбулася вісімнадцята сесія Новоайдарської районної ради сьомого скликання.

07 червня 2018 року у великій залі Новоайдарської районної державної адміністрації відбулася чергова вісімнадцята сесія Новоайдарської районної ради сьомого скликання. Захід пройшов під головуванням голови Новоайдарської районної ради Віктора Макогона. На захід було запрошено голову Новоайдарської районної державної адміністрації Віктора Сергієнко, заступника голови райдержадміністрації Тетяну Новикову, керівників структурних підрозділів адміністрації, директорів комунальних підприємств та начальників бюджетних установ.

Депутати заслухали звіт постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї, молоді і спорту по виконанню своїх повноважень за звітний період, звіт постійної комісії з питань бюджету і фінансів, економічного та соціального розвитку району по виконанню своїх повноважень за звітний період, про хід виконання Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Новоайдарського району на 2016-2020 роки, про хід виконання Програми розвитку системи дошкільної освіти Новоайдарського району на 2016-2020 роки.

Були внесені зміни в програми: Районної програми розвитку української мови, культури та національної свідомості громадян України на території Новоайдарського району на 2018-2020 роки, розвитку і підтримки малого і середнього підприємництва в Новоайдарському районі Луганської області на 2018-2020 роки, економічного і соціального розвитку Новоайдарського району на 2018 рік, районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2017-2018 роки, організаційного і фінансового забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей в Новоайдарському районі на 2016-2020 роки, районної цільової Програми будівництва автомобільних доріг Новоайдарського району на 2018 рік.

Було прийнято рішення Про встановлення вартості набору продуктів для харчування донорів крові та (або) її компонентів. Відтепер донору буде виділяться 55 гривень.

Було затверджено програму розвитку FM - радіомовлення в Новоайдарському районі. Орієнтований обсяг фінансування програми складає 188 тисяч гривень. В результаті реалізації заходів Програми в Новоайдарському районі буде надаватися широкий спектр інформаційних послуг шляхом FM – радіомовлення.

Всього на сесії було розглянуто 32 питань, що стосувалися життєдіяльності Новоайдарщини.

Переглядів: 1356 | Додав: admin | Рейтинг: 1.0/2