· RSS 29.03.2024, 14:36

Головна » 2012 » Липень » 13 » 11-та сесія районної ради
11-та сесія районної ради
      12.07.2012г. відбулося пленарне засідання позачергової 11-ї сесії районної ради.
      Провів сесію голова районної ради О.В. Бабенко.
      У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації М.О. Заходяченко, сільські голови, керівники підприємств та установ району.
      В ході пленарного засідання депутати розглянули питання «Про політичну ситуацію в Україні, що склалася у зв'язку з прийняттям Верховною Радою Закону України «Про основи державної мовної політики».

В обговоренні даного питання взяли участь депутат районної ради Кравченко Н.І., керівник громадської організації "Слобода" (с. Денежникове) Артьомова О.В., голова районної організації воїнів-інтернаціоналістів Косов О.І., голова районної ради ветеранів війни та праці Кравцов Б.О., депутат районної ради Батурін О.М.

Обговоривши політичну ситуацію в Україні, що склалася після прийняття Верховною Радою України Закону України "Про основи державної політики", районна рада ухвалила  заяву депутатів Новоайдарської районної ради Луганської області «Про політичну ситуацію в Україні, що склалася у зв’язку з прийняттям Верховною Радою Закону «Про основи державної мовної політики» та вирішила направити текст звернення Президенту України Януковичу В.Ф., Верховній Раді України.

Переглядів: 1704 | Додав: admin | Рейтинг: 1.0/2