Новоайдарська районна рада Луганської області
День відкритих дверей
Меню сайту

Пошук

Контакти
вул. Незалежності, буд 2,
смт. Новоайдар, Новоайдарський район,
Луганська область, 93500

e-mail: na-rada@ukr.net

телефон приймальні: (06445) 9-27-24

факс: (06445) 9-43-59

Архів записів

Статистика

· RSS 28.05.2020, 08:02

1. Анонс

      28 вересня 2012 року Територіальна державна інспекція з питань праці у Луганській області запрошує на День відкритих дверей за адресою: м. Луганськ, вул. Лермонтова , 1г  к. 413.
      У рамках даного заходу о 12.00 відбудеться прес-конференція Першого заступника начальника Територіальної державної інспекції з питань праці  у Луганській області  Добрициної Наталії Миколаївни. 

2. Прес-реліз

      Державна інспекція України з питань праці спільно з Міжнародною організацією праці та соціальними партнерами розпочинає проведення інформаційної кампанії „Інспекція праці допоможе Вам на робочих місцях!”. Вона проходитиме з вересня по листопад ц. р. та набуде всеукраїнського масштабу. Основна мета інформаційної кампанії – це впровадження у роботу державних інспекторів праці механізмів профілактики порушень трудового законодавства.
      У рамках інформаційної кампанії передбачається проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи інспекторами з питань праці під час здійснення перевірок підприємств, прийом громадян, участі у роботі комісій з питань погашення заборгованості, легалізації, зайнятості, семінарів, тренінгів. Також, 28 вересня заплановано проведення Дня відкритих дверей у Територіальній державній інспекції праці у Луганській області. Під час виконання даного завдання інспектори розповсюджуватимуть тематичні брошури та постери підготовлені у рамках реалізації Проекту Міжнародного бюро праці та Уряду Канади „Удосконалення колективних переговорів і дотримання трудового законодавства в Україні”.
      Інформаційна компанія також направлена на забезпечення інформування роботодавців, працівників, соціальних партнерів про існування, функції і можливості інспекції праці, інструменти, які використовуються для забезпечення гідної праці. Саме інспекція праці сприяє забезпеченню балансу між гідними умовами праці і продуктивністю праці та створенням умов для підвищення конкурентоспроможності шляхом підтримки гідного виробничого середовища. Основними функціями інспекції праці є забезпечення застосування норм законодавства про працю в частині тривалості робочого часу, заробітної плати, використання праці дітей і жінок та інших; забезпечення роботодавців і працівників технічною інформацією та порадами щодо найефективніших засобів додержання законодавчих положень; доведення до відома державних органів фактів бездіяльності або зловживання, котрі не підпадають під дію існуючих законодавчих положень.
      Інформаційно-роз’яснювальна робота інспекторів праці спонукатиме роботодавців поглянути під іншим кутом зору на стиль ведення свого бізнесу та згадати про відповідальність перед своїми робітниками. В рамках кампанії „Інспекція праці допоможе Вам на робочих місцях!” кожна людина матиме можливість одержати саме ту інформацію, яка сприятиме реалізації його особистих потреб, прав і можливостей у світі праці.
Copyright Новоайдарська райрада © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz