· RSS 29.03.2024, 18:27

Головна » 2012 » Травень » 23 » У Новоайдарському районі проведено комплексні навчання з реагування на надзвичайні ситуації природного характеру
      У Новоайдарському районі 22 травня пройшли обласні комплексні навчання з реагування на надзвичайні ситуації природного характеру в екосистемах, пов'язаних з великими лісовими і ландшафтними пожежами.

У навчаннях взяв участь голова Луганської обласної державної адміністрації В.М. Пристюк і голова Луганської обласної ради В.М. Голенко.

Голова Новоайдарської районної державної адміністрації М.О. Заходяченко ознайомив присутніх голів районних державних адміністрацій та міських голів області, сільських голів Новоайдарського району із заходами, які вжито в районі по боротьбі з вогняною стихією.

В ході навчань були продемонстровані нові елементи гасіння пожежі: гасіння пожежі із застосуванням двох автомобілів лісопатрульних АЛП-5 (3909)-267 з модульними установками; гасіння верхової пожежі в русі із застосуванням пожежних автоцистерн та гасіння пожежі спрямованим вибухом.

Навчання отримали високу оцінку голови обласної державної адміністрації В.М. Пристюка.
Переглядів: 1132 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0