Новоайдарська районна рада Луганської області
Меню сайту

Пошук

Контакти
вул. Незалежності, буд 2,
смт. Новоайдар, Новоайдарський район,
Луганська область, 93500

e-mail: na-rada@ukr.net

телефон приймальні: (06445) 9-27-24

факс: (06445) 9-43-59

Архів записів

Статистика

· RSS 03.10.2022, 10:28

Головна » 2014 » Вересень » 11 » Пояснювальна записка до розпорядження "Про Перелік адміністративних послуг, що надаються Центром надання адміністративних послуг ..."
13:51
Пояснювальна записка до розпорядження "Про Перелік адміністративних послуг, що надаються Центром надання адміністративних послуг ..."

Пояснювальна записка
до розпорядження голови  Новоайдарської райдержадміністрації
«Про Перелік адміністративних послуг, що надаються  Центром надання адміністративних послуг при Новоайдарській районній державній адміністрації»

1. Обгрунтування необхідності прийняття розпорядження

      Прийняття даного розпорядження дасть змогу чітко визначити порядок організації роботи центру та взаємодії учасників центру, задіяних у забезпеченні організації надання адміністративних послуг, усуненні проблемних питань, які виникають при застосуванні норм законодавства з питань надання адміністративних послуг  на практиці.

2. Мета і шляхи її досягнення

      Основною метою прийняття проекту розпорядження є удосконалення механізму надання адміністративних послуг та приведення його у відповідність до вимог чинного законодавства, зокрема до норм Закону України «Про адміністративні послуги», яким встановлено необхідність створення та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг.

3. Правові аспекти

      Нормативно-правову базу у даній сфері правового регулювання складають:
      Закон України від 06.09.2012 № 5203-VI «Про адміністративні послуги»,
      Закон України від 06.09.2005 № 2806-IV «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», Закон України від 19.05.2011 № 3392-УІ «Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 20 лютого 2013 року № 118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг», від 01.08.2013 № 588 «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг», розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 року № 523 – р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центр надання адміністративних послуг».

4. Фінансово-економічне обґрунтування

      Виконання розпорядження не потребує додаткових матеріальних та інших витрат.

5. Позиції заінтересованих органів

      Прийняття даного розпорядження сприяє створенню доступних та зручних умов для реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб щодо отримання адміністративних послуг, запобігання проявам корупції під час надання адміністративних послуг. Проект узгоджено з структурними підрозділами райдержадміністрації. Проект розпорядження направляється на погодження Державній службі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.

6. Громадське обговорення

      Зазначений проект розпорядження та аналіз регуляторного впливу опубліковано 10.09.2014 на веб-сайті Новоайдарської  районної ради http://naydar-rada.at.ua/ розділ «Публічна інформація», категорія розділу «Регуляторна політика» з метою отримання  зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

7. Регіональний аспект

      Проект розпорядження стосується питань розвитку району і не зачіпає інтереси органів місцевого самоврядування.

8. Прогноз результатів

      Реалізація розпорядження дозволить забезпечити законність, юридичну визначеність та прозорість у системі адміністративних послуг. Забезпечить оперативність, своєчасність, доступність та зручність в їх отриманні.

Завідувач сектору «Центр надання адміністративних
послуг» - державний адміністратор райдержадміністрації                                                                    Н.Г. Бойко

Переглядів: 819 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright Новоайдарська райрада © 2022
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz