Новоайдарська районна рада Луганської області
Меню сайту

Пошук

Контакти
вул. Незалежності, буд 2,
смт. Новоайдар, Новоайдарський район,
Луганська область, 93500

e-mail: na-rada@ukr.net

телефон приймальні: (06445) 9-27-24

факс: (06445) 9-43-59

Архів записів

Статистика

· RSS 31.05.2020, 07:41

Головна » 2020 » Квітень » 23 » Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора КНП «Новоайдарська багатопрофільна лікарня»
15:10
Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора КНП «Новоайдарська багатопрофільна лікарня»

Правові підстави проведення конкурсу:

стаття 16 Основ законодавства України про охорону здоров'я, Порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров'я, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094, рішення Новоайдарської районної ради від 25.03.2020 року № 28/17 «Про проведення конкурсу на заняття вакантної посади генерального директора КНП «Новоайдарська багатопрофільна лікарня», Розпорядження голови Новоайдарської районної ради № 39 від 15.04.2020 року  «Про затвердження складу комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора КНП «Новоайдарська багатопрофільна лікарня», Розпорядження голови  Новоайдарської районної ради № 41 від 17.04.2020 року «Про внесення змін до складу комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора КНП «Новоайдарська багатопрофільна лікарня».

Повне найменування підприємства: Комунальне некомерційне підприємство «Новоайдарська багатопрофільна лікарня» Новоайдарської районної ради Луганської області.

Скорочене найменування підприємства: КНП «Новоайдарська багатопрофільна лікарня».

Місцезнаходження підприємства: Україна, 93500, Луганська область, Новоайдарський  район, смт Новоайдар, вул. Незалежності, 20 «з».

Основні напрями діяльності підприємства: комунальне некомерційне підприємство «Новоайдарська багатопрофільна лікарня»» Новоайдарської районної ради є лікарняним закладом охорони здоров’я - комунальним некомерційним підприємством, що надає послуги з вторинної медичної допомоги населенню громадянам України, в порядку та на умовах, встановлених з вимогами чинного законодавства України та Статутом.

Основною метою діяльності підприємства є забезпечення медичного обслуговування населення шляхом надання йому медичних послуг в порядку та обсязі, встановлених законодавством України.

Код КВЕД 86.10 Державне управління загального характеру (основний).

Статут комунального некомерційного підприємства «Новоайдарська багатопрофільна лікарня» Новоайдарської районної ради Луганської області затверджено рішенням Новоайдарської районної ради  від 19.12.2019 року №27/16 «Про створення комунального некомерційного підприємства «Новоайдарська багатопрофільна лікарня» Новоайдарської районної ради Луганської області».

Затверджений фінансовий план на 2020 рік по комунальному некомерційному підприємству «Новоайдарська багатопрофільна лікарня» Новоайдарської районної ради Луганської області складає - 59292,195 тис.грн.

Дата початку приймання документів для участі у конкурсі: з 27 квітня 2020 року 9.00 год.

Кінцевий строк приймання документів для участі у конкурсі: до 16.00 год. 26 травня 2020 року включно.

Адреса приймання документів для участі у конкурсі: 93500, смт. Новоайдар, вул. Незалежності, буд.2, адміністративна будівля Новоайдарської районної ради  ліве крило, перший поверх (секретарю голови Новоайдарської районної ради).

Номери телефонів та адреса електронної пошти для довідок: тел. 9-27-24, е-mail: na-rada@ukr.net (тема: конкурс на посаду керівника комунального некомерційного підприємства - закладу охорони здоров'я Новоайдарської районної ради).

Перелік документів, що подаються претендентом для участі у конкурсі особисто або надсилаються поштою:

 1. копія паспорта громадянина України;
 2. письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 (додається);
 3. резюме у довільній формі;
 4. автобіографія;
 5. копія (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;
 6. згода на обробку персональних даних згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 (додається);
 7. конкурсна пропозиція обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формах;
 8. довідка МВС про відсутність судимості - повна у відповідності до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 29 листопада 2016 року № 1256, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 січня 2017 року за № 22/29890 (зі змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України від 22 червня 2018 року № 524) та чинна на дату розкриття пропозицій претендентів (термін дії довідки 30 календарних днів з моменту видачі);
 9. медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими наказами Міністерства охорони здоров’я України від 17 січня 2002 року № 12 (форма № 122-1/0) та від 28 листопада 1997 року № 339 (форма № 140-0 (облікова);
 10. попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 (додається);
 11. заява про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника

державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 (додається);

 1. підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (підтвердженням вважається заповнена декларація на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції кандидатом на зайняття посади, яка надається в роздрукованому вигляді).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

За рішенням конкурсної комісії претендент не допускається до участі в конкурсі у разі:

 • неподання ним необхідних документів;
 • його невідповідності встановленим комісією вимогам до претендентів та конкурсних пропозицій;
 • наявності у претендента не знятої або непогашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або провадити певні види діяльності;
 • наявності судового рішення, яке набрало законної сили, за яким претендент визнаний винним у вчиненні корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Документи, подані (надіслані) претендентами для участі у конкурсі, не розглядаються у разі:

 1. подання їх особисто в останній день строку після закінчення робочого часу;
 2. надіслання їх поштою після закінчення строку подання;
 3. надіслання їх поштою протягом установленого строку подання та надходження до конкурсної комісії менше ніж за три робочих дні до дати проведення засідання з розгляду заяв та доданих до них документів.

Вимоги до претендентів: вища освіта II рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування», або «Право», або «Соціальні та поведінкові науки», або «Гуманітарні науки», або «Охорона здоров'я» та спеціалізацією «Організація і управління охороною здоров'я».

Стаж роботи на керівних посадах: не менш 2 років.

Конкурсна пропозиція може містити проект плану розвитку підприємства на середньострокову перспективу (три - п’ять років), в якому передбачаються:

 • план реформування підприємства протягом одного року;
 • заходи з виконання завдань підприємства і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників підприємства, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;
 • пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку підприємства;
 • пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності підприємства.

Умови оплати праці керівника підприємства із зазначенням істотних умов контракту:

Умови оплати праці визначаються відповідно до контракту з керівником комунального закладу охорони здоров’я та не можуть бути меншими, ніж передбачено чинним законодавством України. Порядок укладення контракту та Типова форма контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 642 «Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я» (зі змінами).

Дата і місце проведення конкурсу:

Інформація про дату проведення конкурсу підлягає оприлюдненню на офіційному веб-сайті Новоайдарської районної ради з повідомленням претендентів додатково.

Місце проведення конкурсу: 93500, смт. Новоайдар, вул. Незалежності, буд.2, адміністративна будівля Новоайдарської районної ради  ліве крило, перший поверх, мала зала.

Переглядів: 113 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright Новоайдарська райрада © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz