· RSS 25.04.2024, 22:07

Головна » 2012 » Травень » 3 » Депутати Новоайдарщини взяли участь у І етапі Спартакіади Луганської області серед депутатів усіх рівнів
      28 квітня 2012 року в смт. Білокуракине відбулися зональні змагання районів Луганської області серед депутатів усіх рівнів, присвячені Року спорту та здорового способу життя.
      Загальне керівництво підготовкою та проведенням цих змагань здійснювали: Луганська обласна рада, управління в справах сім'ї, молоді та спорту Луганської облдержадміністрації, Луганське обласне фізкультурно-спортивне товариство "Спартак".
      У змаганнях з чотирьох видів спорту: волейболу, настільного тенісу, шашок (жінки) та шахів (чоловіки), взяли участь 8 команд:
      •  Білокуракинського району;
      •  Старобільського району;
      •  Попаснянського району;
      •  Новоайдарського району;
      •  Новопсковського району;
      •  Кремінського району;
      •  Троїцького району;
      •  Сватівського району.

У важкій і цікавій спортивній боротьбі команда Новоайдарського району посіла III призове місце. Особливо хочеться відзначити депутата Гречишкінської сільської ради Кішкінова В.В., депутатів Смолянинівської сільської ради Чернявського В.М. та Зінченко О.О., Співаківського сільського голову Воронкіну В.М., депутата Новоайдарської районної ради Дегтярьова В.І. та ін.
      За підсумками змагань I місце посіла команда Білокуракинського району, II місце - Старобільського району. Команди, що зайняли I та II місця, візьмуть участь у фінальних змаганнях Спартакіади, які будуть проходити 12 травня 2012 року в м. Кремінна.

Переглядів: 1297 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0