Новоайдарська районна рада Луганської області
Публічна інформація
Меню сайту

Категорії розділу
Сесії сільських рад [14]Розпорядженнея [9]
Рішення [1]

Пошук

Погода
Новоайдар

Корисні посилання

Статистика

· RSS 23.04.2019, 23:13

Головна » Файли » Матеріали сільських рад » Розпорядженнея

Про скликання 32 сесії сьомого скликання Колядівської сільської ради
10.04.2019, 15:52

 

КОЛЯДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

НОВОАЙДАРСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

 

10  квітня  2019 р.                                         с. Колядівка                                          № 35

 

Про скликання  тридцять другої

сесії  сьомого скликання

 

Згідно ст.42 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати  тридцять другу сесію сьомого скликання Колядівської сільської ради 22 квітня 2019 року   о    14-00  годин з наступним порядком денним  :

 

 1. Про виконання бюджету Колядівської сільської ради за І квартал 2019 року.
 2. Про благоустрій  територій населених пунктів Колядвської сільської ради.
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення в натурі земельних ділянок.
 4. Про надання дозволу на проведення інвентаризації землі.
 5. Про розгляд питання щодо виділення субвенції відділу культури Новоайдарської РДА.
 6. Про розгляд питання щодо виділення коштів із бюджету сільської ради для покращення стану утримання захисної споруди цивільного захисту.
 7. Про затвердження технічної документації з реконструкції комерційного вузла обліку газу.
 8. Про затвердження протоколу комісії з конкурсного відбору виконавця робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів.
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка перебуває в користуванні та передача її в оренду.
 10. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,3 га в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під нежитловою будівлею -  будівля, Б1 – «Склад кормів»), розташованої за адресою : Луганська область Новоайдарський район с.Вовкодаєве вул.Верхня,1б/2, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності.
 11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1,5 га в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під нежитловою будівлею -  будівля, «Ток» ), розташованої за адресою : Луганська область Новоайдарський район с.Вовкодаєве вул.Верхня,1б , із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності.
 12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,22 га в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під нежитловою будівлею -  будівля, нежитлова, їдальня С1,с), розташованої за адресою : Луганська область Новоайдарський район с.Вовкодаєве вул.Проста,4а, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності.
 13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,35 га в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під нежитловою будівлею -  будівля, нежитлова мехмайстерня №1, А1), розташованої за адресою : Луганська область Новоайдарський район с.Вовкодаєве вул.Проста,8а, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності.
 14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0300 га в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під нежитловою будівлею -  будівля, олійномлинного цеху А1), розташованої за адресою : Луганська область Новоайдарський район с.Вовкодаєве вул.Проста,7а із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності.
 15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,07 га в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під нежитловою будівлею -  будівля, Г1 – «Будцех»), розташованої за адресою : Луганська область Новоайдарський район с.Вовкодаєве вул.Верхня,1б/3, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності.
 16. Про затвердження штатного розпису по благоустрою населених пунктів.
 17. Про внесення змін до сільського бюджету.
 18. Про надання матеріальної допомоги інваліду з дитинства ІІ  групи Тарасенко А.В.
 19. Про розгляд питання, щодо встановлення технічних засобів фіксації адмінстративних правопорушень.
 20. Про взяття на баланс Колядівської сільської ради мережу вуличного освітлення по вул.Центральна с.Колядівка Новоайдарського району Луганської області.
 21. Про преміювання Колядівського сільського голови за березень-квітень 2019  року.
 22. Про преміювання Колядівського сільського голови до травневих свят.
 23. Різне.

 

Голова Колядівської сільської ради :                                                            О.ВИСТОРОБСЬКА

Категорія: Розпорядженнея | Додав: admin
Переглядів: 10 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright Новоайдарська райрада © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz