Новоайдарська районна рада Луганської області
Публічна інформація
Меню сайту

Категорії розділу
Регуляторна політика [60]

Пошук

Контакти
вул. Незалежності, буд 2,
смт. Новоайдар, Новоайдарський район,
Луганська область, 93500

e-mail: na-rada@ukr.net

телефон приймальні: (06445) 9-27-24

факс: (06445) 9-43-59

Статистика

· RSS 15.07.2024, 00:20

Головна » Файли » Регуляторна політика » Регуляторна політика

Відстеження результативності регуляторного акту Дмитрівської сільради"Про пайову участь замовників у розвитку інфраструктури села Дмитрівка"
19.12.2014, 14:20

ВІДСТЕЖЕННЯ  РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ  РЕГУЛЯТОРНОГО  АКТУ
 рішення сесії  №21/1 від 21.06.2013 року Дмитрівської сільської ради Новоайдарського району Луганської області
«Про пайову участь замовників у розвитку інфраструктури села Дмитрівка»

      1. Визначення проблеми, яку передбачається розв'язати шляхом державного регулювання.

      Необхідність прийняття рішення про залучення та встановлення розміру пайової участі (внеску) фізичних та юридичних осіб, що здійснюють будівництво об'єктів на території Дмитрівської сільської ради, виникла у зв'язку  з необхідністю комплексного вирішення багатьох проблем, пов'язаних з поліпшенням та подальшим оновленням інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури села Дмитрівка Дмитрівської сільської ради. Ці роботи фінансуються за рахунок коштів сільського бюджету, тому пайові внески інвесторів (замовників) за право реалізувати проект будівництва на території населеного пункту дасть можливість частково компенсувати ці витрати.

      У зв'язку з набранням чинності Законів України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» та «Про регулювання містобудівної діяльності» питання пайової участі у розвитку інфраструктури села Дмитрівка Дмитрівської сільської ради необхідно переглянути на місцевому рівні і скорегувати у відповідності до чинного законодавства України.

      Суть проблеми полягає в необхідності прийняття положення, яке б передбачало узагальнюючий порядок визначення розміру, порядку формування та використання пайової участі (внесків)  забудовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури села Дмитрівка  Дмитрівської сільської ради.

      Вирішення проблеми дозволить зменшити негативний вплив на:

      - мешканців села Дмитрівка Дмитрівської сільської ради, які потерпають від аварій на зношених мережах та комунікаціях, інших незручностей, пов'язаних  із гальмуванням розвитку  інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури;
      - водіїв транспортних засобів через незадовільний стан доріг населеного пункту сільської ради;
      - інвесторів, які незадоволені станом інфраструктури населеного пункту.

      2. Цілі державного регулювання:

      Метою цього регуляторного акта є:
      - встановлення прозорого та чітко врегульованого порядку визначення величини та сплати пайової участі (внеску) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури села Дмитрівка  Дмитрівської сільської ради для фізичних та юридичних осіб у разі здійснення ним будівництва об'єктів  містобудування;
      - забезпечення надходження коштів до сільського бюджету для фінансування розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури села Дмитрівки  Дмитрівської сільської ради;
      - створення забудовникам сприятливих умов по використанню інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури села Дмитрівка Дмитрівської сільської ради.

      3. Визначення та оцінка альтернативних способів досягнення визначених цілей

      Державне врегулювання залучення та встановлення розміру пайової участі (внеску) фізичних та юридичних осіб у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Дмитрівської сільської ради впроваджується на підставі ст.40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Іншої альтернативи законодавством для участі інвесторів (забудовників) у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури села Дмитрівка Дмитрівської сільської ради не передбачено.

      4. Механізми та заходи, що пропонуються для розв'язання проблеми

      Положенням про пайову участь у розвитку інфраструктури села Дмитрівка Дмитрівської сільської ради визначається порядок  залучення,  розрахунку  розміру  і   використання коштів  пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів.

      5. Можливість досягнення визначених цілей при прийнятті регуляторного акта

      Досягнення цілей, поставлених перед регулюючим впливом  регуляторного акту, пов'язане з його прийняттям. Дія акта поширюється на всіх замовників, що мають намір здійснювати будівництво (реконструкцію) об'єкта містобудування, крім випадків визначених в даному Положенні.

      Запропонований механізм пайової участі замовників у розвитку інфраструктури села Дмитрівка Дмитрівської сільської ради відповідає вимогам чинного законодавства України.

      Залучення замовників до пайової участі у розвитку інфраструктури села Дмитрівка дозволить створити нові та реконструювати діючі об'єкти інфраструктури, а також буде сприяти рівномірному розвитку інфраструктури по всій території  Дмитрівської сільської ради.

      6. Очікувані результати від прийняття регуляторного акта. Аналіз вигод та витрат.

      Впровадження даного регуляторного акта буде сприятиме додатковим надходженням коштів до сільського бюджету; стимулюватиме фізичних та юридичних осіб - інвесторів (забудовників) до раціонального та ефективного використання об'єктів інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Дмитрівської сільської ради; створювати рівні, чітко визначені умови для різних категорій суб'єктів  господарювання.

Таблиця вигод та витрат

Сфера впливу Вигоди Витрати
Інтереси держави 1. Збільшення надходжень, що мають цільове спрямування до сільського бюджету на покращення інженерно - транспортної та соціальної інфраструктури   села Дмитрівка Дмитрівської сільської ради.
2. Можливість здійснення контролю за розвитком будівельного комплексу населеного пункту.
Не передбачені
Інтереси суб'єктів господарювання Право реалізувати свій проект будівництва на території    села Дмитрівка  Дмитрівської сільської ради Сплата пайового внеску
Інтереси громадян 1. Покращення інженерно - транспортної та соціальної інфраструктури.
2. Додаткові, кошти, що спрямовуються на вирішення першочергових завдань соціально - економічного розвитку  села Дмитрівка Дмитрівської сільської ради.
Сплата пайового внеску

      7. Строк дії регуляторного акта

      Термін дії регуляторного акту необмежений, проте можливий вплив зовнішніх чинників, а саме внесення змін до законодавчих і нормативно - правових актів. У такому разі регуляторний акт буде переглянуто із внесенням до нього відповідних змін.

      8. Показники результативності регуляторного акта:

      -  кількість укладених договорів про пайову участь у розвитку інфраструктури села Дмитрівка  Дмитрівської сільської ради;
      -  розмір додаткових надходжень до сільського бюджету на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури від сплати пайових внесків.

      9. Заходи, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності регуляторного акта

Цільова група: фізичні особи та суб'єкти господарювання.

Секретар сільської ради                                                      Н.О. Савицька

Категорія: Регуляторна політика | Додав: admin
Переглядів: 1098 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright Новоайдарська райрада © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz